1306
721325

LOCK. Limoges, 1500/1600-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
876 - 1 050 EUR
912 - 1 090 USD
Klubbat pris
7 800 SEK
LOCK. Limoges, 1500/1600-tal.

Målad jaktscen i grått. Diam 19,5, höjd 12 cm.

Ställvis bortfall av emalj.

Proveniens

Carl Ulrik Palm (1864-1954)