1349
722604

TEDOSOR, två stycken, porslin. Meissen, 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

En med Marcolinis märke, målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 10,5 cm.

Slitage.