312
735507

SNUSFLASKA med PROPP, porslin. Sen Qingdynasti.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Genombruten med dekor i famille rosefärger av buddhistiska attribut. Höjd 6,5 cm.

Nagg, slitage.