818
723922

MATTA. Semiantik Keshan. 207 x 134 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

Röd botten med polykrom medaljong, blomslingor och hörnornament. Mörkblå huvudbård med blomranka.

Något slitage, smärre fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med obetydliga trampveck