822
729630

MATTA. Semiantik Kirman. 295 x 240,5 cm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris

Benvit botten övermönstrad med polykroma blomslingor. Brun huvudbård med blomranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, sidorna med smärre trampveck, en långsida med liten lagning.