829
733885

MATTA. Semiantik Meshed sannolikt. 533 x 317,5 cm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris

Vinröd botten med polykroma palmett- och blommönster. Bred mörkblå huvudbård med stor palmett- och blomranka.

Något slitage och smutsig, smärre fläckar, obetydliga lagningar. Baksidan med smärre malskador.