899
723994

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 180 - 7 060 EUR
6 450 - 7 370 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Skogslandskap i skymning.

Signerad P. Ekström och daterad 1879. Duk 94 x 166 cm.