63
748490

Luis Gispert

(USA, Född 1972)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 200 - 17 700 EUR
13 800 - 18 400 USD
Klubbat pris
155 000 SEK

Luis Gispert
(USA, Född 1972)

"Oh, Lorry Lorry", 2009

Signerad L. Gispert och daterad 09 samt numrerad 3/6 på montering a tergo. C-print, 182 x 268,5 cm.

Proveniens

Stefan Lundgren Gallery/Mallorca Landings Residency, Palma de Mallorca.