1051
780991

RING med äldre slipad diamant ca 1.25ct. Kvalitet ca H/SI

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Klubbat pris

Tillverkad av Ceson, Göteborg. Platina. Storlek 17.25/54. Totalvikt ca 2 g.

Slitage, mindre repor. Spår av renovering till skenan.