15
724593

SKULPTUR, trä. 16/1700-tal.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
SKULPTUR, trä. 16/1700-tal.

Stående daoistisk dignitet med drake runt halsen. Lackerad och förgylld dekor. Höjd 119 cm.

Lagningar.