17
711900

GANESHA, trä. Nepal, 1800-tal eller äldre.

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 770 - 1 940 EUR
1 840 - 2 030 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Ganesha sitter på en lotustron på upphöjd sockel omgiven av mandorla. Höjd 20,1 cm.

Slitage, baksidan med skada.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

376. Roj Friberg, Utan titel.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK