512
775155

KONSOLBORD. Svensk empire, 1800-talets början.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Förgyllt och bronserat. Skiva av grå marmor. Sockel av marmorerat trä. Skivan uppburen av grip. Längd 78, bredd 39,5, höjd 82 cm.

Slitage.