521
794521

FÅTÖLJ SK BERGÈRE. Frankrike, 1700-talets slut. Louis XVI.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av flätband och blad.

Något maskstungen.