529
778665

KARMSTOLAR, tre stycken, Frankrike, 1700-talets slut. Louis XVI.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris

Bonad bok. Rektangulär stoppad rygg. Snidad dekor.

Lagningar.