570
778728

SPEGEL, av Johan Åkerblad. Gustaviank.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Förgylld och bronserad. Krön med vasakärve ocg blomstergirlander. Signerad IÅ. Med Stockholm hallstämpel. Höjd 94, bredd 40 cm.