573
786699

SPEGEL. Gustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 870 - 2 340 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Förgylld och bronserad. Krön med räfflad medaljong. Dekor av rosor, blad och spiralband. Höjd 146, bredd 50 cm.