624
791559

BORDSSKULPTUR. Frankrike, tidigt 1800-tal. Empire.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Sittande figur. Sockel med musicerande kvinna och amorin. Höjd 38, längd 23 cm.