717
759159

Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 550 - 5 320 EUR
3 700 - 5 560 USD
Klubbat pris
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

Vestal

Signerad Julius Kronberg och daterad 1918. Duk 121 x 79 cm.