718
766766

Edvard Bergh

(Sverige, 1828-1880)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Edvard Bergh
(Sverige, 1828-1880)

Fiskeläge

Signerad E. Bergh och daterad 1871. Duk 95,5 x 146 cm.