719
797660

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Kvinnoporträtt

Signerad Julia Beck med dedikation "Oscar af Julia" samt daterad 1886. Duk 30 x 23 cm.

RB Konsthandel, samlingsutställning:"Kvinnliga konstnärer", Stockholm, oktober 1987.