745
794515

Oldrich Blazicek

(Tjeckien, 1887-1953)
Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
8 830 - 10 600 EUR
9 210 - 11 100 USD
Klubbat pris
135 000 SEK

Oldrich Blazicek
(Tjeckien, 1887-1953)

"Tani ve Slavikove" (Töväder i Slavikov)

Signerad O. Blazicek. Duk 75 x 90 cm.

Proveniens

Privat samling, Norge.

Blomqvist Kunstutstillning, Oslo, "Utstilling av Tsjechoslovakisk Kunst", 12 nov - 1 dec 1929, kat nr. 10.

Bukowskis would like to thank Dr. Veronika Hulikova for help catalouging this work.