938
774598

GUSTAF MÖLLENBORG, Stockholm 1849, karotter med lock, ett par, silver.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Runda, släta, med uppdrivet lock och granatäppelknopp. Locket invändigt förgyllt samt med stämplar. Diameter 31 cm, vikt 1.918 + 1.929 gram.

Ställ saknas.