18
844702
Anton Corbijn
(Född 1955)

"Clint Eastwood, Cannes, 1994"

Signerad Anton Corbijn och numrerad 12/20. Lithprint, bildyta 45,5 x 45,5 cm.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

8 180 - 10 225 EUR

Klubbat pris:
140 000 SEK
Proveniens

Galleri Magnus Åklundh, Malmö.

Bernd Skupin, "Anton Corbijn Werk", 2000, utställningskatalog, avbildad sid 73.