19
844703
Anton Corbijn
(Född 1955)

"Hand of John Lee Hooker, Los Angeles, 1994"

Signerad Anton Corbijn och numrerad 13/20. Lithprint, bildyta 45 x 45 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

5 112 - 6 135 EUR

Klubbat pris:
40 000 SEK
Proveniens

Galleri Magnus Åklundh, Malmö.

Bernd Skupin, "Anton Corbijn Werk", 2000, utställningskatalog, avbildad helsida sid 42.