62
802633
Peter Frie
(Född 1947)

"Landskap"

Signerad P Frie och daterad 97 a tergo. Olja på duk monterad på pannå 131,5 x 120 cm.

Utropspris:

100 000 - 125 000 SEK

10 225 - 12 781 EUR

Klubbat pris:
85 000 SEK
Proveniens

Inköpt direkt från konstnären.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57