77
826619
Torsten Andersson
(1926-2009)

"Tygskulptur"

Signerad Torsten. Olja på uppfodrad duk 60 x 58 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 090 - 5 112 EUR

Klubbat pris:
40 000 SEK
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57