78
802977
Ola Billgren
(1940-2001)

OLA BILLGREN, målning signerad Ola Billgren och daterad -73 a tergo.

"Himmel". Duk 65 x 71 cm.

Obetydliga repor.
Obetydligt ytslitage.
Ett fåtal begynnande färgbortfall.
Ett fåtal små retuscher utförda av professionell konservator.

Utropspris:

125 000 - 150 000 SEK

12 781 - 15 337 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galerie Belle, Västerås.

Galerie Belle, Västerås, utställning nr 59.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57