8
845226
Albert Watson
(Född 1942)

"Charlotte in Prada blouse, Milan, Italy, 1989"

Numrerad 2/10 a tergo. Archival pigment print, bildyta 114 x 91 cm.
Intyg från Tres Hombres Art medföljer.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 135 - 8 180 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Tres Hombres Art, Halmstad.