232
800530

William Henry Margetson

(Storbritannien, 1861-1940)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 000 - 13 200 EUR
11 500 - 13 800 USD
Klubbat pris
105 000 SEK
William Henry Margetson
(Storbritannien, 1861-1940)

Kvinna i vårlandskap

Signerad W.H. Margetson och daterad 1924. Duk 102 x 68 cm.