233
800501

Stanhope A. Forbes

(Storbritannien, 1857-1947)
Utropspris
150 000 - 250 000 SEK
13 200 - 22 100 EUR
13 800 - 23 000 USD
Klubbat pris
120 000 SEK

Stanhope A. Forbes
(Storbritannien, 1857-1947)

Utanför Chapelle Saint-David i Quimperlé, motiv från Bretagne

Signerad Stanhope A. Forbes och daterad Quimperlé 1882. Duk 101 x 111 cm.