859780

264. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, "Non-violence".

Signerad CFR och numrerad 6/8. Grönpatinerad brons monterad på bemålad metallsockel, längd 120 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
600 000 - 700 000 SEK/61 728 - 72 016 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
1 139 220 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto