263
1087948
Karl Hofer

"Tischgesellschaft".

Signerad CH och daterad -43. Duk 110,5 x 116,5 cm.

Utropspris:

600 000 - 800 000 SEK

61 728 - 82 305 EUR

Klubbat pris:
1 300 000 SEK
Proveniens
Konstnär/formgivare
Om auktionen
Kontakta specialist
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71