598
858544

RING med cabochonslipade rubiner och gammal- samt trapp- slipade diamanter i art deco stil, ca 1940-tal.

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
3 990 - 4 440 EUR
4 170 - 4 630 USD
Klubbat pris

Totalt ca 1.50 ct. Storlek 16.25/51. 18K vitguld.

Slitage.