598
858544

RING med cabochonslipade rubiner och gammal- samt trapp- slipade diamanter i art deco stil, ca 1940-tal.

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
4 310 - 4 790 EUR
4 880 - 5 420 USD
Klubbat pris

Totalt ca 1.50 ct. Storlek 16.25/51. 18K vitguld.

Slitage.