599
856994

COLLIER med snidade rosa turmaliner samt briljantslipade diamanter i form av en blomsterkrans. Totalt ca 16.00 ct.

Utropspris
500 000 - 520 000 SEK
44 400 - 46 100 EUR
46 800 - 48 600 USD
Klubbat pris

Italienska stämplar. Längd ca 42 cm. Bredd ca 3 cm. 18K vitguld. Vikt 161.7 gr.

Obetydligt ytslitage.