625
821641

BROSCH, Van Cleef and Arpels, signerad och numrerad 77381, bergkristall, rubin, safirer samt åttkantsslipade diamanter.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

1960-tal. Inspirerad av Nardis Blackamoor broscher. Höjd 35 mm. 18K guld samt platina.

Bucklor.