626
797433

ÖRHÄNGEN samt BROSCH med rubiner samt turkoser. Ca 1940-tal. Broschen signerad Cartier.

Utropspris
14 000 - 16 000 SEK
1 240 - 1 410 EUR
1 290 - 1 470 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Brosch med serienummer 10308. Längd brosch 40 mm. Höjd på örhängen 22 mm. 14K guld.