76
842305

MIKROMOSAIK. Italien, sannolikt 1800-talets första hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Carl Barkman
Carl Barkman
Chefsspecialist Fine Art och antikviteter
+46 (0)708 92 19 71

Colosseum i Rom. 46 x 76 mm. Ram av förgylld och patinerad mässing.