123
896577

SWEDISH GRACE, spegel, tenn, signerad Hj Bergman.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Krönet med dekor av gripar i relief, 51,5 x 28,5 cm.

Slitage, små korrosionsfläckar.