883099

134. AXEL EINAR HJORTH, tillskriven, taburett, furu, Nordiska Kompaniet, sannolikt 1930-tal.

Längd 59,5 cm, bredd 36 cm, höjd ca 36 cm.

Slitage, torrsprickor.

Följerätt
Nej
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 081 - 2 601 EUR
Klubbat pris
65 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto