905028

262. ALEXANDRE FASSIANOS, Le fumeur.

Signerad A Fassianos. Duk 60 x 73 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt av nuvarande ägare av Knut Andersson på Galleri Origrafica, Malmö, omkring år 1980.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK / 8 325 - 10 406 EUR
Klubbat pris
70 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto