905028

262. ALEXANDRE FASSIANOS, Le fumeur.

Signerad A Fassianos. Duk 60 x 73 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt av nuvarande ägare av Knut Andersson på Galleri Origrafica, Malmö, omkring år 1980.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK/8 325 - 10 406 EUR
Klubbat pris
70 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto