905028

262. ALEXANDRE FASSIANOS, Le fumeur.

Signerad A Fassianos. Duk 60 x 73 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt av nuvarande ägare av Knut Andersson på Galleri Origrafica, Malmö, omkring år 1980.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK / 8 325 - 10 406 EUR
Klubbat pris
70 000 SEK