303
881996
Lage Lindell
(1920-1980)

Landskap med vättar

Signerad LL. Utförd på 1970-talet. Duk 49 x 78 cm.

Utropspris:

100 000 - 125 000 SEK

10 406 - 13 007 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galeri Ann Westin, Stockholm.

Övrigt

Utförd av konstnären under 1970-talet.

Kontakta specialist
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32