881996

303. LAGE LINDELL, Landskap med vättar.

Signerad LL. Utförd på 1970-talet. Duk 49 x 78 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galeri Ann Westin, Stockholm.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK/10 406 - 13 007 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Utförd av konstnären under 1970-talet.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto