881996

303. LAGE LINDELL, Landskap med vättar.

Signerad LL. Utförd på 1970-talet. Duk 49 x 78 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galeri Ann Westin, Stockholm.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK / 10 406 - 13 007 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto