881999

304. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, "Följa John"/"Follow the leader".

A tergo signerad CF Reuterswärd och daterad 1963. Lacktempera på duk 77 x 40 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK/8 325 - 10 406 EUR
Klubbat pris
80 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto