881999

304. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, "Följa John"/"Follow the leader".

A tergo signerad CF Reuterswärd och daterad 1963. Lacktempera på duk 77 x 40 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK / 8 325 - 10 406 EUR
Klubbat pris
80 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.