304
881999

Carl Fredrik Reuterswärd

(Sverige, 1934-2016)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 150 - 8 940 EUR
7 580 - 9 480 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Carl Fredrik Reuterswärd
(Sverige, 1934-2016)

"Följa John"/"Follow the leader"

A tergo signerad CF Reuterswärd och daterad 1963. Lacktempera på duk 77 x 40 cm.

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?