858170

4. KARL LINDEBERG, vas, glas, jugend, Kosta, modell 106.

Överfång med etsad dekor av blommor i violett mot frostad fond, signerad Kosta på livet samt Kosta KL 106, höjd 24 cm.

Smärre slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/1 041 - 1 249 EUR
Klubbat pris
14 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto