Madeleine Pyk – en samling F769
12
903694

Martin Wickström

(Sverige, Född 1957)
Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
9 500 - 11 400 EUR
10 900 - 13 100 USD
Klubbat pris

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89
Martin Wickström
(Sverige, Född 1957)

"Goodbye"

Signerad Martin Wickström och daterad 2005 a tergo. Assemblage och olja på duk 70 x 70 cm.

Proveniens

Galleri Leger, Malmö.

Galleri Leger, Malmö, "One from the heart", 3 - 28 september 2005.

Konstnär