903690

16. ROGER RISBERG, "Piprökare".

Signerad RR. Masonitpannå 122,5 x 132 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Bukowski Auktioner, Moderna 547, 22 april 2008, kat nr 561.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK/10 363 - 12 953 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto