903690

16. ROGER RISBERG, "Piprökare".

Signerad RR. Masonitpannå 122,5 x 132 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Bukowski Auktioner, Moderna 547, 22 april 2008, kat nr 561.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK / 10 363 - 12 953 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto