913602

17. PETER FRIE, Utan titel.

Signerad Frie a tergo. Duk 180 x 90 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm

Utropspris
150 000 - 200 000 SEK / 15 544 - 20 725 EUR
Klubbat pris
150 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.