913602

17. PETER FRIE, Utan titel.

Signerad Frie a tergo. Duk 180 x 90 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm

Utropspris
150 000 - 200 000 SEK/15 544 - 20 725 EUR
Klubbat pris
150 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto