913602

17. PETER FRIE, Utan titel.

Signerad Frie a tergo. Duk 180 x 90 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm

Utropspris
150 000 - 200 000 SEK / 15 544 - 20 725 EUR
Klubbat pris
150 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto