17
913602
Peter Frie
(Född 1947)

Utan titel

Signerad Frie a tergo. Duk 180 x 90 cm.

Utropspris:

150 000 - 200 000 SEK

15 544 - 20 725 EUR

Klubbat pris:
150 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57