180
912128

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 610 - 7 480 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"Still Life with Blowing Curtain (Red)"

Screentryck, 1998, signerad med blyerts och numrerad 48/100. 47x 60,3 cm.

Proveniens

Galleri GKM, Malmö.