898557

2. PATRIK ANDINÉ, "Snölykta".

Signerad Patrik Andiné och daterad 04 a tergo. Olja på pannå 30 x 35 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Sveriges Allmänna Konstförening, lotteri 2006, vinst nr 45.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 591 - 3 109 EUR
Klubbat pris
27 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Ernst Billgren, Pontus Hammarén och Mikael Olsson, "Patrik Andiné. Tittofili/Peepophilia", 2008, avbildad i färg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto