61
892542

Bjarne Melgaard

(Norge, Född 1967)
Utropspris
140 000 - 160 000 SEK
12 700 - 14 500 EUR
13 300 - 15 200 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Bjarne Melgaard
(Norge, Född 1967)

BJARNE MELGAARD, triptyk, olja på duk utförd 2006-2007.

Utan titel. 75 x 63 cm per del.

Ytsmuts. Enstaka repor.

Införselmoms

För köpare inom EU utan momsregistrering tillkommer utöver moms på köparprovisionen även svensk införselmoms om 12 % på klubbat pris.

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?